Hoi allemaal,
Ik ben Jaap en ik woon in de buurt van Amsterdam. Ik ben een complete beginner, ik heb nog nooit een boot gehad, maar ik denk erover om een kleine kajuitboot te kopen voor vakanties. Een soort kamperen op het water: slapen, koken, en een wc aan boord lijkt me wel nodig.
Het gaat me niet zozeer om snelheid of lange tochten, maar om het verblijf zelf, rustig liggen, af en toe een stukje varen, genieten van het buiten zijn.
Qua type lijkt een Doerak me wel iets, maar ik weet niet of dat het beste past bij wat ik wil. Tips over geschikte boten zijn dus welkom.
En dan de ligplaats … ook nodig natuurlijk, maar ik heb geen idee waar te beginnen. Liefst ergens in de buurt, maar wat ik tot nu toe zie is behoorlijk prijzig.
Alle advies of ervaringen over de eerste stappen aankoop, ligplaats, waar op te letten hoor ik graag.
Groet,
Jaap

