Zal wel vloeken in de kerk zijn , maar ik doe het toch.
Aangezien de startdatum van het topic , mag ik aannemen dat de patrijspoortjes er alweer inzitten.
Heb hier al eens een topic over geopend , en werd het niet met enthousiasme ontvangen.
Maar eigenwijs als ik kan zijn toch een test gedaan , en met succes.
Ben begonnen met 1 reling terug op de boot te zetten met sikaflex 221 daar de sikaflex 291i permanent vastzet , en de 221 niet.
Was er al meteen klaar mee , en heb toen toch de dekaseal 8936 gekocht , die helaas alleen in zwart en grijs verkrijgbaar is , en niet overschilderbaar.
Ben hem voor de reling , patrijspoorten , 2 aluminium ramen en de afneembare 2e stuurstand gaan gebruiken.
Ben er op gekomen omdat de 2 aluminium ramen eruit moesten , en dekaseal er tussen zat , maar nog niet wist wat het was.
Ben er volledig tevreden over.
Aanbrengen , de boel aandraaien , en de rest ertussenuit laten komen.
Ik haal pas na een tijd het overige weg.
Kun je weg wrijven maar je kan ook wat uit de tube halen , en een bolletje maken.
Dan met een deppende beweging met het bolletje de resten weg halen.
Helemaal schoon en dicht.
De tube hoef je niet af te sluiten want het hard niet uit.
Het komt uit de campingwereld voor caravans en campers.
Deze koop ik bij obelink of de wit in schijndel.
Er is altijd iemand die als eerste out of the box moet denken , maar ik zou zeggen doe er je voordeel mee , ook al voelt het niet vertrouwd aan.
En wil je toch liever sika gebruiken , prima.
Maar lees dan wel even welke sika je waar voor moet gebruiken , want ik merk dat dat nog wel eens verkeerd gaat.
Bij mij werkt het.
