Mercury ombouwen naar afstandbediening

staartolie werk schroef carburateur ontsteking spoel mono kabel

Mercury ombouwen naar afstandbediening

Berichtdoor John1703 » 14 Nov 2014, 12:56

Beste leden, ik heb een mercury 15 pk 4 takt uit 2000 gekocht, verkoper heeft er een knuppel bediening op laten zetten ter bevordering van de verkoop. Allemaal prima maar ik heb deze niet nodig.
Ik heb een doosje met spullen erbij gekregen om de motor weer terug te bouwen naar afstand bediening maar er zijn best wat onderdelen. Heeft iemand voor mij een tekening met daarop welk onderdeel waar moet worden geplaatst?
Deze mag dan gemaild worden, mailadres via pb.

Tevens heb ik dan de knuppel over, deze mag van mij weg dus is er nog iemand die belangstelling heeft dan mag deze weg compleet met alle onderdelen voor 100 euro. :D
John1703
 
Berichten: 3
Geregistreerd: 23 Sep 2014, 20:11
ligplaats:
info:

Re: Mercury ombouwen naar afstandbediening

Berichtdoor henkvd » 15 Nov 2014, 12:13

Om enig idee te krijgen waar het hele pakket aan onderdelen wat je moet demonteren en monteren, kan je bekijken dmv de exploded view op deze site http://www.marineengine.com/parts/
Een nette beschrijving is alleen te vinden in het service manual, maar dat wordt flink zoeken.
henkvd
Beheerder
 
Berichten: 4602
Geregistreerd: 17 Dec 2011, 18:53
Woonplaats: Almere
ligplaats: Almere
info:


Terug naar Outboard motoren

Wie is er online?

Gebruikers in dit forum: Geen geregistreerde gebruikers