Beste leden,
zojuist mij aangemeld op dit forum. Ik ben niet helemaal zeker of dit bericht in de goede categorie wordt geplaatst maar goed.
Poosje geleden heb ik een nieuwe RIB rubberboot aangeschaft, Na het behalen van mijn klein vaarbewijs 1 wil ik graag een motor upgrade doen. Nu lees ik af op een plaatje die aan de spiegel geplakt is dat de boot gekeurd is voor max 11 KW /15 HP of 50 kg.
Nu ben ik benieuwd naar jullie ervaringen als je dit daadwerkelijk achter de boot gaat hangen is dit dan veilig voor de spiegel? is 15 HP echt de max of de spiegel sterk genoeg om bijvoorbeeld 20 HP te kunnen dragen zodat je met 15 HP sowieso niet in de problemen komt.
Kort maar krachtig: mijn boot mag 15 pk dragen als ik dit doe is dat dan veilig voor de spiegel/boot
mvg,
Teun
