Pagina 1 van 1

Jabsco pomp en hep2o

BerichtGeplaatst: 10 Mrt 2020, 20:58
door Leverg
Ik zoek wat advies omtrent het aanleggen van een water systeem.

Ik heb gekocht, een Jabsco waterpomp, een waterzak en een zwik aan hep2o slang en afsluiter en wat haakse hoekjes. (15mm).
https://www.kokwatersport.nl/jabsco-drinkwaterpomp-par-max-2-9-11-lpm-12v/p50019

Maar om de pomp aan te sluiten op het hep2o systeem loop ik een beetje vast. Vanaf de Jabsco wil ik een soepele slang aansluiten naar de ijzeren balk waar het heb2o systeem begint.
Maar wat voor een fittingen heb je daarvoor nodig ? De Jabsco heeft nu aan beide kanten zo,n fitting zitten waar je een slang omheen kan duwen. ( geen idee hoe dat heet, maar ok).
Op een van die kanten komt dat stukje flexibele slang, maar dan. Ik zoek een stukje fitting denk ik wat van zo,n omheenduw ding gaat naar hep2o.

Ik vermoed dat ik sowieso 1 van deze nodig heb. https://witway.nl/hep2o-draadkoppeling/ of https://witway.nl/hep2o-messing-schroefkoppeling/

Maar dan mis ik dus nog steeds zo,n stukje fitting tussen de slang en de hep2o kopppelingen. Iemand enig idee ?

Re: Jabsco pomp en hep2o

BerichtGeplaatst: 11 Mrt 2020, 09:03
door aquanaut
Afbeelding
Deze heb je nodig en daarbij een "slangpilaar" van de toe te passen slangmaat en de 3/4" of 1/2" buitendraad van de hierboven afgebeelde koppeling
Afbeelding

Je draait die twee in elkaar en maakt het stukje slang ertussen.

Aquanaut

Re: Jabsco pomp en hep2o

BerichtGeplaatst: 11 Mrt 2020, 09:38
door Leverg
Thanks, dat zocht ik. Zat te zoeken op fitting en male/mannetje, maar ding heet dus slangpilaar met buitendraad :)

Re: Jabsco pomp en hep2o

BerichtGeplaatst: 11 Mrt 2020, 16:29
door pascall
Of slangtule wordt het ook genoemd.

Mvg,

Pascal.