Pagina 1 van 1

Manuel gezocht van de Albin O-2

BerichtGeplaatst: 05 Aug 2026, 15:02
door Muddy Waters
Wie kan mij helpen aan een manual (of copy daarvan) van de Albin O-2 motor. De O-2 is de voorloper van de O-21 en werd geproduceerd tussen 1938 en 1952.
Het grote verschil met de 21 is dat het model 2 een vetgesmeerde keerkoppeling heeft en de 21 oliegesmeerd is.
Ook Albin-specialist Maarten Klop kan mij hier niet aan helpen dus probeer ik het hier maar.

Re: Manuel gezocht van de Albin O-2

BerichtGeplaatst: 06 Aug 2026, 09:15
door Oeverloos
Onvindbaar. Je kunt een nog Zweeds forum proberen. Als zelfs Maarten Klop, de Albin specialist, het niet heeft, dan blijft een Zweedse liefhebber van oude motoren over. Daar zijn er trouwens meer van dan je denkt.

Re: Manuel gezocht van de Albin O-2

BerichtGeplaatst: 06 Aug 2026, 13:46
door Renegade
Muddy Waters schreef:Wie kan mij helpen aan een manual (of copy daarvan) van de Albin O-2 motor. De O-2 is de voorloper van de O-21 en werd geproduceerd tussen 1938 en 1952.

Ik heb effe voor je gezocht op het www,en kwam het volgende tegen.
https://www.wiss.se/varv/albinmotor/alb ... instr.html
Nu nog effe je zweeds bijspijkeren. :lol:

Je kunt ook verder zoeken met de term 'brugsanvisning Albin O-2 båt motor' ,vrij vertaald is dat gebruiksaanwijzing.
(Denk om de a met het rondje erboven).