5 bar is weinig maar wellicht niet zo laag:
https://www.youtube.com/watch?v=ef344EmVQNU Daar spreekt hij over 85-90 psi is zo tegen de 6 bar aan. Doe jij de meting met de knuppel in de vol gas stand?
Slecht lage toeren lopen is echter wel een indicatie van te weinig compressie.
Nu hoop ik voor je dat je compressie meter gewoon slecht is en hij wel goede compressie heeft. Dan zou je nog een keer kunnen testen met een andere meter.
Waar ik aan denk is dat jouw brandstof toevoer niet goed is. Heb je na het ultrasoon reinigen de vlotter afgesteld op de juiste hoogte? Heb je de stationair sproeier afgesteld?
Soms gebeurt het nog weleens dat de naald afbreekt in de zitting. Dan gaat hij nooit lopen op lage toeren.
Dus mijn advies is nog een keer de hoogte afstellen en de naald controleren of deze nog een puntje heeft ( graag ook een foto) en op 1.5 slag uit draaien.