Hmm ik had gister al een bericht terug getypt, kennelijk vergeten te verzenden
Het direct spiegelen is idd het simpelste, tenminste dat is hoe ik het ervaar. Zoals geschreven eerder werk ik eigenlijk alleen met Samsung omdat dit mooi op elkaar afgestemd is.
Ik weet niet welk merk android telefoon je hebt, maar je moet kijken of de optie smartview erop staat.
Dat doe je door van boven naar onder te swipen op je telefoon, dan komen er als het goed is symbolen zoals wifi, bluetooth, zaklamp, vliegtuigstand etc etc.
Daar zou ook smartview of mirroring bij moeten staan als jouw android de optie heeft, kan zijn dat de op pagina 2 of 3 staat.
Zit deze erop dan heb je een smart scherm nodig die dat ondersteund, de mijne vind ook alles wat niet Samsung is zoals de LG van de buren en de Phillips van mijn moeder ( daar heb ik met de kerst nog een haardvuur met kerstmuziek op gestreamd)
Je zou dan alleen een investering in een smart monitor moeten doen, maar dan heb je idd geen chromecast nodig. Ik denk dat een gebruikt klein smart scherm tussen de 40 en 60.
Maar wel eerst checken of je Android de functie heeft, je heb verder geen wifi nodig hiermee om te mirroren.
Wat wel mooi is, je kan de mobiele hotspot aanzetten om de Ziggo app op je tv te gebruiken.
Ik heb lang geleden ooit een keer mijn telefoon aangesloten op mijn computer, deze zag hem als externe opslag device. Ik kreeg toen het scherm erop maar of ik daarmee apps kon casten durf ik niet te zeggrn.
In geval als je toch doorgaat met je laptop, kijk dan bij de externe opslag na aansluiten.